HAKKIMIZDA

NE KADAR SÜREDİR YAYINDAYIZ
www.adana-emlak.com yaklaşık 4 yıldır Adana'lıların hizmetindedir. Adana'nın en büyük Emlak Platformu olan Rehberimiz, Emlakçılar, Müteahhitler ve bireysel kullanıcıların ÜCRETSİZ olarak kullanımına başlamıştır.

NEDEN EMLAKLARIMI BU SİYETE GİRMELİYİM ..?
Emlak ilanlarınızın bu sitede yayınlanmasının size ciddi fayda sağlayacağına emin olun Çünkü; Emlak arayan kişilerin en çok kullandığı anahtar kelimeler "Adana Satılık Daire", "Adana Kiralık daire", "Adana Satılık Evler", "Adana Emlak" vb. birçok kelimelerde sitemiz Google Arama Motorunda ve diğer arama motorlarında ilk sıraya çıkmaktadır. Bunun sonucu olarak Rehberimiz Adana'da en çok Emlak arayanların girdiği kullandığı sitedir.

NEDEN ÜCRETSİZ ÜYELİK KABUL EDİYORSUNUZ..?
Ücretsiz üyelik, sınırsız ilan kabul etmemizin nedeni, rehberimizin ne kadar ziyaretçisi olduğunu görmeniz ve bu ziyaretçilerin doğru emlak ilanı girdiğiniz takdirde size dönüşün sonucunda sitemizden faydalanmanız.

REHBERİNİZ NASIL GELİR ELDE EDECEK..?
Öncelikli olarak bizim amacımız Ücretsiz üyelik almak, Rehberimizden randıman almanız halinde ACİL İLANLAR, VİTRİN, ARAMADA ÖNCELİKLİ bölümlere size faydasını gördüğünüz zaman istemiş olduğunuz herhangi ilanınızın tıpkı gazete ilanlarında olduğu gibi özel ilan olarak verebileceksiniz. Bu sizin acil satmak istediğiniz ilanlarınızı rehberimizde ön plana çıkararak daha fazla ziyaretçinin görmesini sağlayacaktır, buda satışınızı hızlandıracaktır.

ULUSAL SİTELERE GÖRE AVANTAJINIZ NEDİR..?
Ulusal sitelerde ziyaretçilerin vermiş olduğunuz ilanlara ulaşması için kaç tane linke tıklayarak ulaşması gerekir. Ulusa sitelerin vitrin ilanlarına ücretli ilan dahi verseniz o sitelere giren kaç ziyaretçinin Adana için girdiği veya Adana'da emlak aradığı çok önemlidir. Bunu nüfus sayısına ve ziyaretçi sayısına oranlarsanız çok düşük bir oran çıkacaktır. Halbuki Adana Emlak Rehberine emlak ilanı girmeniz halinde ziyaretçilerin sizin ilanlarınıza ulaşması bazen bir linke tıklayarak en fazla 2 linke tıklayarak ulaşabileceklerdir. Bunun sonucu olarak ta daha fazla ziyaretçinin sizinle irtibata geçmesi anlamına gelmektedir. Girmiş olduğunuz son ilanlar ana sayfada YENİ İLANLAR kısmında otomatik olarak yayınlanacak hiçbir ücret ödemeden ziyaretçilerin ilk girdikleri sayfada emlak ilanınızı görme imkanı sağlayacaktır.

SİZE NASIL GÜVENEBİLİRİZ..?
Bize güvenmeniz için çok fazla neden var. 4 yıldır hizmet veren sitemiz bugüne kadar herhangi bir veri kaybına uğramamıştır. Girmiş olduğunuz ilanlar her gün düzenli olarak yedek alınmaktadır. Gönül rahatlığı ile ilanlarınızı girebilirsiniz.

ZİYARETÇİ SAYINIZ NEDİR..?
Rehberimizin ziyaretçi sayısı her geçen gün yükselmektedir. Günde sayfa tıklanma sayısı 12.000 ile 20.000 arasında değişmektedir. Rehberimize giren her ziyaretçi ortalama 40 sayfayı ziyaret etmekte ve 35 dakika sitede zaman geçirmektedir. Bu değerler her geçen gün artı olarak yükselmektedir.

REHBERİNİZE NASIL ÜYE OLABİLİRİZ.
Sitenin üst sağ kısmında yer alan ücretsiz üyelik linkini tıklayarak bilgilerinizi girip kaydolursunuz. Tarafımızca onay verildikten sonra e-mail adresinize gelecek şifre ile kullanıma başlayarak emlak ilanlarınızı girebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Rehberimizin kullanımı da oldukça basittir. Çünkü ziyaretçiler birçok emlak sitesinde olduğu gibi karmaşık ekranlardan ulaşılması zor linklerden hoşlanmaz, bizim rehberimizde olduğu gibi daha rahat kullanılan sitelere yönelmektedir.